GraphicsDesign.com.pl
studio projektowania Tomasza Pawlaka


Misją firmy jest tworzenie wysokiej klasy projektów graficznych dla firm i instytucji. Budowanie ich wizerunku za pomocą narzędzi internetowych, multimediów i wydawnictw tradycyjnych.
Kreowanie właściwego charakterowi firmy systemu identyfikacji wizualnej. Dbałość o jego jednolitość od wizytówki i papieru firmowego aż po wygląd pojazdów służbowych i fasadę siedziby.
Marka jest jedną z najbardziej wartościowych elementów kapitału firmy. Bez względu na wielkość prowadzonej działalności należy ją budować i wzmacniać.


Dostępność zaawansowanych technologii internetowych, takich jak serwis internetowy zarządzany automatycznie przez bazy danych lub sklep internetowy - dzięki PHP, Perl, MySQL - stały się dziś dostępne nie tylko dla największych.
Proponuję indywidualne podejście do każdego projektu, sprawdzone technologie oraz rozwiązania graficzne na wysokim poziomie. Duże wymagania jakościowe nie muszą wiązać się z podnoszeniem kosztów realizacji. więcej


Doświadczenie
Firma jest nowym przedsięwzięciem projektanta o kilkunastoletnim dorobku.
Doświadczenie pracy projektowej zdobywałem w krakowskich wydawnictwach oraz w dużych firmach nowych technologii: OptimusPascal, Onet.pl, ITI, Agora SA.
Mam na swym koncie także indywidualne projekty dla firm (np. Dentist.com.pl, Merkury Nieruchomości) oraz instytucji kultury (takich jak Galeria Zderzak, Muzeum Wsi Radomskiej, Rada Języka Polskiego). więcej


Klienci
Studio współpracuje ze znanymi firmami i instytucjami oraz stale z krakowską oraz warszawską - agencjami interaktywnymi o dużych osiągnięciach. więcej

| strona głównao firmie | oferta | projekty | klienci | inspiracjekontakt |